Сегодня: 17 января, 2009, суббота, 06:03
Первая страница Карта сайта Контакты

Народная оппозиция - Блок Наталии Витренко

Лидер
Блок
Программа
Избирательный список
Календарь выборов
Пресс-служба


Рассылка Архив Форум
Новости БлокаСМИ о БлокеФоторепортажСюжетыАрхив

Ссылки


Прогрессивная социалистическая партия Украины
Газета "Досвітні огні"
Православие и политика - Единое Отечество


программа


СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ДОБРОБУТ, НАРОДОВЛАДДЯ,
СОЮЗ З РОСІЄЮ І БІЛОРУССЮ

Передвиборча програма Блоку Наталії Вітренко "Народна опозиція" Прогресивної соціалістичної партії України та Партії "Русько-Український Союз" (РУСЬ)

П'ятнадцять років Україну намагаються зіштовхнути з того історичного шляху, по якому вона йшла сторіччями. Реформи за рецептами Міжнародного Валютного фонду (МВФ) знищують національну економіку, трудові ресурси, спотворюють наші духовні і культурні цінності. По суті, проводиться політика геноциду народу України. Розкрадання і розпродаж Батьківщини влада здійснює в інтересах олігархії і транснаціональних корпорацій.

Нам обіцяли незалежність. Але проти волі нашого народу влада під керівництвом президента Ющенка втягує Україну в агресивний блок НАТО, на принизливих умовах - у Всесвітню торгівельну організацію (ВТО) і Європейський Союз (ЄС).

Прозахідний курс влади неминуче призведе нашу країну до національної катастрофи, втрати суверенітету, позбавить Україну перспективи відродження як високорозвиненої індустріально-аграрної держави.

Ми категорично проти вступу до НАТО! Це перетворить Україну на ворога Росії і Білорусії. Це крах оборонної промисловості країни, наукових шкіл, що працювали на ВПК. Росія буде змушена перейти на розрахунки з Україною за газ за світовими цінами, що приведе до банкрутства нафтохімії і металургії, зробить продукцію країни неконкурентоспроможною. Країна буде кинута в хаос безробіття, убогості і вимирання.

Українська армія перетвориться на недієздатну структуру, що обслуговує війська НАТО, а наші матері будуть отримувати цинкові гроби з гарячих точок планети.

Ми категорично проти вступу до ВТО та ЄС! Це вбивство національної економіки. Відкриття внутрішнього ринку світовим монстрам, траснаціональним корпораціям розорить і без того ослаблену промисловість і сільське господарство України. Європейські ціни на продукти харчування, енергоресурси і товари першої необхідності збільшать кількість жебраків серед населення України.

Сировина й енергоносії, потрібні для економіки України, з Європи ми не одержимо. А наші товари на європейських ринках не конкурентноздатні.

У ЄС Україну очікує масове безробіття, духовне і культурне рабство.

Ми категорично проти перетворення України на могильник ядерних відходів Європи.

Ми категорично проти реабілітації ОУН-УПА та інших пособників фашистів.

Ми наполягаємо на виході України з МВФ. Ми захищаємо східнослов'янську цивілізацію і канонічне Православ'я.

ШЛЯХ ПОРЯТУНКУ УКРАЇНИ
У МІЖДЕРЖАВНОМУ СОЮЗІ З РОСІЄЮ І БІЛОРУССЮ

Ми маємо унікальну можливість для порятунку України:
- наш талановитий, високоосвічений, працьовитий народ;

- ще збережений могутній виробничий потенціал;

- найбагатші запаси вугілля;

- п'яту частину чорноземів планети;

- унікальне географічне положення.
Унікальне географічне положення для України - те ж саме, що нафта для Росії.

Величезний потенціал транспортної інфраструктури України завантажений менше ніж на 10 %, він розвалюється і застаріває. Але ж транспортна інфраструктура здатна забезпечити одержання вагомої транзитної ренти, що наповнить державний і місцевий бюджети, підвищить доходи населення. Транзитну ренту - кожному українцю!

Програму розвитку транспортної інфраструктури можна виконати тільки в Союзі з Росією і Білоруссю при добросусідських відносинах з країнами ЄС.

Тільки в Союзі з Росією і Білоруссю можливе відродження промисловості, сільського господарства, науки, культури і духовності, забезпечення суверенітету України.

У Єдиному економічному просторі економіка України одержить усе необхідне для могутнього розвитку: гарантовані ринки збуту продукції, дешеві енергоресурси, масштабні інвестиційні проекти. Промисловці і підприємці позбудуться митних бар'єрів і подвійного оподатковування.

Буде забезпечене вільне переміщення трудових ресурсів. Населення України одержить енергетичну і продуктову безпеку.

З союзного бюджету будуть фінансуватися міждержавні програми розвитку, що забезпечить впровадження високих технологій, наукомістких виробництв. Система колективної безпеки стане надійним гарантом суверенітетів наших країн. Її важливим елементом буде базування Чорноморського флоту РФ у Криму.

ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ

Нами будуть запропоновані державні програми:
- розвитку науки і освіти;

- забезпечення енергетичної безпеки шляхом розвитку вугільної галузі, впровадження енергозберігаючих технологій, електростанцій на поновлюваних ресурсах;

- розвитку аграрно-промислового комплексу, пільгове кредитування, державні дотації, створення великих колективних господарств і фермерських асоціацій, новітні агротехнології, паритетні ціни, плата за земельний пай не нижче 5% кадастрової вартості землі, розвиток соціальної інфраструктури села;

- розвитку машинобудування, що вимагає державної підтримки автомобіле-, судо-, ракето- і авіабудування;

- житлового будівництва для малозабезпечених і молодих сімей;

- ліквідації бідності і безробіття, різних форм експлуатації;

- націоналізації стратегічних об'єктів з метою державного контролю над паливно-енергетичним комплексом, транспортом, зв'язком, найбільшими металургійними і хімічними підприємствами;

- підтримки малого і середнього бізнесу з його захистом від сваволі чиновників і заміною існуючих платежів єдиним соціальним податком.
СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА

Змінимо систему оплати праці. Реалізуємо модель дорогої робочої сили (законопроект Вітренко "Про оплату праці").

Здійснимо пенсійну реформу для встановлення справедливої пенсії в залежності від виробничого стажу й умов праці (закон Вітренко "Про пенсійне забезпечення" прийнятий парламентом у першому читанні).

Повернемо трудові заощадження в повному обсязі за три роки (закон Вітренко "Про повернення трудових заощаджень населенню" прийнятий у двох читаннях).

Платежі по житлово-комунальних послугах - не вище 10% сукупного доходу родини.

Житлові пільги для молодих сімей.

Соціальні виплати інвалідам, студентам, малозабезпеченим - не нижче прожиткового мінімуму. Гідні умови життя ветеранам Великої Вітчизняної війни, учасникам і дітям війни.

РЕГІОНАЛЬНИМ ПРОБЛЕМАМ - ДЕРЖАВНА УВАГА

Будуть запропоновані спеціальні програми для подолання:
- демографічної катастрофи в Сумській, Чернігівській, Донецькій і Луганській областях;

- екологічного лиха в Луганській, Запорізькій і Миколаївській областях;

- проблем розвитку відпочинку та туризму в Криму і Закарпатті.
ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ - У НОРМИ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Ми запропонуємо зміни до Конституції на принципах, закріплених у Європейській хартії про місцеве самоврядування, Європейській хартії про громадянство, Європейській соціальній хартії, Європейській хартії регіональних мов або мов меншин, Рамковій Конвенції про захист національних меншин, Європейській Конвенції про захист прав і основних свобод людини для запезпечення:
- повновладдя рад депутатів трудящих;

- федеративного устрою України;

- автономії Закарпаття і Галичини;

- подвійного громадянства;

- державного статуса російської мови;

- ліквідації недоторканності депутатів, президентів і суддів;

- відклику депутатів і встановлення їхньої зарплати на рівні середньої по промисловості;

- обираємості суддів;

- гарантії на працевлаштування, в тому числі перше робоче місце для молоді;

- безкоштовної медицини і безкоштовної освіти;

- зарплати і пенсії не нижче прожиткового мінімуму;

- неприпустимості продажу землі і природних ресурсів;

- законодавчої ініціативи профспілок;

- конституційних прав трудових колективів.
АРМІЯ І ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКА

Збройним силам України сучасну техніку військовослужбовцям гідне утримання і соціальні гарантії, ніякої дискримінації підхід до військових пенсіонерів.

Правоохоронним органам - боротьба зі злочинністю і корупцією, а не політичний розшук.

Ми переконані:

ТІЛЬКИ РЕАЛІЗАЦІЯ НАШОЇ ПРОГРАМИ ВРЯТУЄ УКРАЇНУ!
Ухвала Вищого Адміністративного Суду України

"Заборонити Центральній виборчій комісії вчиняти будь-які дії по офіційному оприлюдненню результатів виборів народних депутатів України, які відбулися 26 березня 2006 року та встановлені протоколом Центральної виборчої комісії 10 квітня 2006 року, до вирішення справи. Заборонити редакціям газет "Голос України" та "Урядовий кур'єр" публікувати офіційне оприлюднення Центральної виборчої комісії результатів виборів народних депутатів України, які відбулися 26 березня 2006 року та встановлені протоколом Центральної виборчої комісії 10 квітня 2006 року, до вирішення справи."

К вопросу о пересчёте и уточнении голосов избирателей

В случае выявления в протоколе участковой комиссии про подсчёт голосов избирателей на избирательном участке исправлений, ошибок, неточностей, окружная избирательная комиссия своим решением может обязать участковую комиссию внести изменения к установленным результатам голосования избирателей на избирательном участков соответствии к требованиям закона (ч.7 ст.89 закона), про что отмечается в протоколе окружной избирательной комиссии.


СМИ о Блоке

23.09.2006, 12:00 // "Комсомольская правда в Украине", Беседка "КП"

20.04.2006, 13:02 // From-ua.com

15.04.2006, 22:15 // From-ua.com

15.04.2006, 08:20 // From-ua.com

10.04.2006, 13:15 // Единое Отечество


Народная оппозиция - Блок Наталии Витренко
Copyright © 2005-2006, Блок Наталии Витренко "Народная оппозиция"
При полном или частичном использовании информации, размещённой на веб-сайте, ссылка на источник информации обязательна. Все представленные на веб-сайте Блока Наталии Витренко оперативные данные и документация носят информационный характер и не могут быть использованы как официальные документы.