Сегодня: 26 июня, 2008, четверг, 08:35
Первая страница Карта сайта Контакты

Народная оппозиция - Блок Наталии Витренко

Лидер
Блок
Программа
Избирательный список
Календарь выборов
Пресс-служба


Рассылка Архив Форум
Новости БлокаСМИ о БлокеФоторепортажСюжетыАрхив

Ссылки


Прогрессивная социалистическая партия Украины
Газета "Досвітні огні"
Православие и политика - Единое Отечество02.02.2006  12:32 // 5 канал

Наталия Витренко: Я все сделаю, чтобы защитить Украину!


Я все сделаю, я свою жизнь посвящу, чтобы защитить Украину, чтобы никто не втянул нашу страну в НАТО. Потому что это трагедия для нашего народа, - заявила Наталия Витренко в прямом эфире 5 канала.

На языке оригинала

5 канал: Росія не бажає надали дотувати Українську економіку. Чому вона вирішила припинити датування за два місяці до початку парламентських виборів?

Вітренко: Дійсно Росія дотувала, надаючи Україні газ по пільговим цінам. І дотувала, бо була переконана, що Україна - це дружня країна. Але за останній рік усе змінилось. Коли помаранчеві захопили владу, що вони почали відразу робити? Втягувати в НАТО. До цього, я хочу підкреслити, що ніхто їм такого права не давав. Воля народу України ніколи не була у такій площині, ані рішення парламенту, ані референдум - ніщо їм не дозволяло це робити. Але вони вирішили робити так, як їм краще. І ось, коли 22 лютого 2005 року вже Ющенко приїхав до Брюсселю, він відразу подякував за підтримку і сказав, що Україна входитиме до НАТО. Тобто, він одразу сказав, що Україна буде перетворюватися на ворога Росії. По-перше, газову проблему підняли помаранчеві, вони її загострили, вони відмовились від колишньої схеми, вони сказали: нам потрібно, щоб бартеру не було, а була монетизація і ринкові ціни. Тим більше, знаєте, стільки галасу, що Україна просить, щоб її визнали країною з ринковою економікою, що Україна проситься у всесвітню торгівельну організацію. Коли це питання було вже загострене, і було зрозуміло, що треба переходити на ринкові ціни, Росія сказала: ну що ж, на ринкові так на ринкові. Я переконана, що це тільки перший етап ринкових цін, 95 доларів, це тільки початок. А договір підписали 4 січня, раніше українська сторона була не здатна його підписати.

5 канал: Якщо після парламентських виборів Кабінет міністрів буде розділений на помаранчевих та біло-синіх. Ви вважаєте такий варіант можливим?

Вітренко: Шкода, якщо так буде, тому що Україні треба вибирати напрям перетворень. І це головна проблема на виборах. Кожному українцю, кожному громадянину треба визначити, що він хоче у своїй державі: щоб держава була членом НАТО, у всесвітній торгівельній організації, щоб вона була сировинним придатком Западу, щоб у державі було хронічне безробіття і всі підприємства, які на сьогоднішній день працюють, перетворились на отверточну технологію. А якщо наші громадяни бажають, щоб країна реалізувала свій потенціал, щоб вона була потужною, то вони безумовно мають думати про те, щоб наша країна була інтегрована з Росією, Білоруссю, не входила до НАТО, щоб Україна розвивалась як слов’янська держава. І тому треба, щоб кожний політик був чесний. Я просто закликаю до чесності! Я хочу, щоб була відверта дискусія на 5 каналі, чи на якомусь іншому, щоб голови блоків, партій сіли й чітко сказали, чи будуть вони втягувати у НАТО, чи не будуть. І тоді цей уряд буде Натовським, якщо там залишиться Єхануров, якщо буде президентом Ющенко. Мене зараз дуже бентежить, що з’явились такі заяви, начебто Янукович буде працювати з помаранчевими. За яких підстав? Що меморандум підписали, підтримати напрям на Запад? Я хочу все зробити, щоб такого не було.

5 канал: Сьогодні сказали, що можливо, до 2008 року Україна увійде до НАТО. Чи стане Київ новою Прагою на арені центрально-східної Європи?

Вітренко: Я все зроблю, я своє життя присвячу, щоб захистити Україну, щоб ніхто не втягнув нашу країну до НАТО. Бо це трагедія для нашого народу.Ухвала Вищого Адміністративного Суду України

"Заборонити Центральній виборчій комісії вчиняти будь-які дії по офіційному оприлюдненню результатів виборів народних депутатів України, які відбулися 26 березня 2006 року та встановлені протоколом Центральної виборчої комісії 10 квітня 2006 року, до вирішення справи. Заборонити редакціям газет "Голос України" та "Урядовий кур'єр" публікувати офіційне оприлюднення Центральної виборчої комісії результатів виборів народних депутатів України, які відбулися 26 березня 2006 року та встановлені протоколом Центральної виборчої комісії 10 квітня 2006 року, до вирішення справи."

К вопросу о пересчёте и уточнении голосов избирателей

В случае выявления в протоколе участковой комиссии про подсчёт голосов избирателей на избирательном участке исправлений, ошибок, неточностей, окружная избирательная комиссия своим решением может обязать участковую комиссию внести изменения к установленным результатам голосования избирателей на избирательном участков соответствии к требованиям закона (ч.7 ст.89 закона), про что отмечается в протоколе окружной избирательной комиссии.


СМИ о Блоке

23.09.2006, 12:00 // "Комсомольская правда в Украине", Беседка "КП"

20.04.2006, 13:02 // From-ua.com

15.04.2006, 22:15 // From-ua.com

15.04.2006, 08:20 // From-ua.com

10.04.2006, 13:15 // Единое Отечество


Народная оппозиция - Блок Наталии Витренко
Copyright © 2005-2006, Блок Наталии Витренко "Народная оппозиция"
При полном или частичном использовании информации, размещённой на веб-сайте, ссылка на источник информации обязательна. Все представленные на веб-сайте Блока Наталии Витренко оперативные данные и документация носят информационный характер и не могут быть использованы как официальные документы.